Olej Konopny Tłoczony Na Zimno 250ml

Nowy produkt

23,00 zł

Wysokiej jakości nasiona wyciskam na prasie ślimakowej szwedzkiej produkcji, której parametry techniczne (wolne obroty oraz optymalne ciśnienie) są tak dobrane, aby kosztem niskiej wydajności uzyskać najlepszy olej. Temperatura wypływającego z prasy oleju nie przekracza 35oC, a produkt zachowuje pełnię smaku i aromatu.

Produkowany przeze mnie olej KONOPNY nie jest poddawany oczyszczaniu czy też rafinacji, które to procesy miałyby wpływ na obniżenie wartości biologicznej produktu końcowego.

Jako jeden z nielicznych sprzedawców na allegro oferuję asortyment z własnej produkcji, dlatego kupując na moich aukcjach mogą mieć Państwo pewność, że produkty są świeże. Z uwagi na produkcję na małą skalę, nie używam wirówek czy pras filtracyjnych, które podczas oczyszczania napowietrzają olej, a jak wiadomo kontakt z tlenem wpływa niekorzystnie na jego właściwości prozdrowotne.

Aby zachować wszystkie dobroczynne właściwości, swoje produkty wlewam do butelek z ciemnego szkła i do momentu sprzedaży przechowuję w lodówce. Zakupiony na aukcji olej zostaje zapakowany w opakowanie termiczne, które nie tylko chroni przed przegrzaniem ale także przed uszkodzeniami mechanicznymi.