DODATKOWE INFORMACJE

Swą skuteczność w chronieniu wątroby zawdzięcza sylimarynie –
jest to kompleks flawonolignanów, który pozyskuje się z łupin nasiennych ostropestu plamistego.

Olej ostropestu plamistego ma działanie: odtruwające i regenerujące na miąższ wątroby oraz częściowo na miąższ nerek, zwiększają wydzielanie soku żołądkowego i poprawi...

DODATKOWE INFORMACJE

Swą skuteczność w chronieniu wątroby zawdzięcza sylimarynie –
jest to kompleks flawonolignanów, który pozyskuje się z łupin nasiennych ostropestu plamistego.

Olej ostropestu plamistego ma działanie: odtruwające i regenerujące na miąższ wątroby oraz częściowo na miąższ nerek, zwiększają wydzielanie soku żołądkowego i poprawiają apetyt.

Przyczynia się do wyleczenia zaburzeń czynności wątroby na skutek złej diety oraz na tle cukrzycowym; zapaleniu dróg żółciowych i woreczka żółciowego, jak również przy endometriozie, która jest jedną z głównych przyczyn bezpłodności u kobiet; a także przy kamienicy żółciowej. Pomaga na bóle głowy typu migrenowego. Łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne związane z łuszczycą.

Ostropest plamisty wzmacnia wątrobę przez zapobieganie
nadmiernej utracie przez organizm glutationu, który jest związkiem podobnym
do aminokwasu ogrywającego bardzo ważną rolę w odtruwaniu organizmu. Według przeprowadzonych badań olej z Ostropestu może zwiększać stężenie glutationu nawet o 35%.


Ostropest plamisty chroni skutecznie wątrobę przed jednoczesnym dopływem wielu szkodliwych substancji, przyśpieszając usuwanie substancji toksycznych odkładających się w organizmie.


To również bardzo silny przeciwutleniacz, mocniejszy niż witaminy C, E i dlatego przeciwdziała uszkodzeniom komórek przez wolne rodniki.

Najlepsze efekty kuracji można uzyskać stosując 3 razy dziennie ok. 30 minut przed posiłkiem 1 małą łyżeczkę.
Na czczo warto pić go z łyżką soku z cytryny.
Jednak badania udowodniły, iż wyżej opisane właściwości również występują dodając go do posiłków – nadaje się doskonale do pieczywa, zup, sałatek itp.
Pomaga odtruwać wątrobę od alkoholu stosowany przed, w czasie a także po spożyciu alkoholu lub innych dla wątroby niezdrowych substancji. Jest bezpieczny w stosowaniu do dość wysokiej dawki. 

Więcej ciekawych informacji: FB OlejzOstropestu

olejzostropestujakdziała

Więcej

Olej z Ostropestu  Jest 2 produktów.

Regeneruje wątrobę i obniża cholesterol

39,00 zł
W magazynie

Regeneruje wątrobę i obniża cholesterol

21,00 zł
W magazynie